Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Krzyżewo Nadrzeczne

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dworek Morawy-Wicherki

Morawy-Wicherki(Krzyżewo Nadrzeczne + 24 km)

100 000 zł75 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom z potencjałem na działce 2000 m Cena: 100 000 zł! Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku w cenie mniejszej niż koszt garażu w Warszawie? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Łąkowa

Przasnysz(Krzyżewo Nadrzeczne + 17 km)

5 459 999 zł1 500 m² 3 640 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 620 m²

Dzień dobry, sprzedam nieruchomość wraz z działką, na którą składają się: - hala produkcyjno-magazynowa (wraz z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi i łazienkami) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Chełsty

Chełsty(Krzyżewo Nadrzeczne + 24 km)

100 000 zł1 402 m² 71,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub rekreacyjną. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Chełsty, gmina Różan, powiat makowski. Odległość od Warszawy wynosi ok. 100 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Pajewo Wielkie

Pajewo Wielkie(Krzyżewo Nadrzeczne + 22 km)

1 520 000 zł62 244 m² 24,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gospodarstwo Siedlisko Lokalizacja: pajewo Wielkie gm. Gołymin-Ośrodek pow. Ciechanów Ciechanów (12 km), przasnysz (20 km), opinogóra (10 km), warszawa (80 km) bezpośredni dostęp do dróg z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Gnojno

Gnojno(Krzyżewo Nadrzeczne + 18 km)

67 500 zł1 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1500 m położona w miejscowości Gnojno, w spokojnej, zielonej okolicy, bezpośrednio przy lesie. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Przemiarowo

Przemiarowo(Krzyżewo Nadrzeczne + 20 km)

129 000 zł1 314 m² 98,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Biuro Nieruchomości ;eko-invest; ma przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną na sprzedaż położoną w miejscowości Przemiarowo, gmina Pułtusk.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łasiewity

Łasiewity(Krzyżewo Nadrzeczne + 21 km)

529 000 zł2 800 m² 188,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***jeśli szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie trapezu o powierzchni 2800.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szygówek

Szygówek(Krzyżewo Nadrzeczne + 20 km)

548 000 zł149,30 m² 3 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

***ładna willa prezentuje*** oaze ciszy I spokoju W sercu puszczy białej obok rzeki narew - W otoczeniu nadburzańskiego parku krajobrazowego. Na sprzedaż urokliwy, dom letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna, ul. Bony

Różan(Krzyżewo Nadrzeczne + 21 km)

220 000 zł25 000 m² 8,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę leśną o powierzchni 2,55 hektara, położoną w malowniczej okolicy Paulinowa, w gminie Różan. Działka ta jest częściowo objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Przeradowo

Przeradowo(Krzyżewo Nadrzeczne + 20 km)

269 840 zł3 373 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Narew, orzec, dookoła lasy, cisza i spokój-to nie wszystkie atuty wyjątkowo położonych działek. Działki położone są na terenie niezalewowym 1,5 km od rzeki Narew i w odległości 500m od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krzyżewo Nadrzeczne

Krzyżewo Nadrzeczne,mazowieckie

155 000 zł2 900 m² 53,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 2900 m w sercu lasu Krzyżewo Nadrzeczne, gmina Płoniawy-Bramura Cena: 155 000 zł Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 2900m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Krzyżewo Nadrzeczne

Krzyżewo Nadrzeczne,mazowieckie

45 000 zł1 400 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna dla osób które pragną spokoju. Działka rolna w gminie Płoniawy k. Makowa Mazowieckiego - ok 70 km od centrum Warszawy. Powierzchnia 1 400 m2, położona przy lesie, na brzegu rzeki Orzyc.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij